BuLLs Counter Strike 1.6 TEAM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BuLLs Counter Strike 1.6 TEAM

.:: BuLLs is the BEST ::. .:: Dobrodosli ::. .:: BuLLs is the BEST ::.
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sta vam je gore citeri ili stekare

Ići dole 
4 posters

Koga vise mrzite?
Citere
Sta vam je gore citeri ili stekare Vote_lcap100%Sta vam je gore citeri ili stekare Vote_rcap
 100% [ 7 ]
Stekare
Sta vam je gore citeri ili stekare Vote_lcap0%Sta vam je gore citeri ili stekare Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 7
 

AutorPoruka
[BuLLS]Meda
Admin
Admin



Broj poruka : 104
Datum upisa : 11.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 5:39 am

Citeri su mnogo gori isteruju smisao igre(ako neznate da igrate nemojte igrajte solitare Smile )

EDITED BAJ BULLET Very Happy 10:46 22. Jul 2007. - Dotato glasanje
Nazad na vrh Ići dole
bulletproof
Admin
Admin
bulletproof


Broj poruka : 113
Godina : 33
Localisation : Somewhere
Datum upisa : 11.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 11:48 am

Kazem citere zato sto mi idu na zivce sa njihovim aimovima, speedovima, ESP-ovima i ostalim citerskim spravama, a so se tice stekara samo ne mogu da tolerisem da se T stekaju a treba da postave C4!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://redberet-crew.co.sr
psycho
Admin
Admin
psycho


Broj poruka : 44
Datum upisa : 11.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 11:56 am

ja ne mogu da tolerisem to sto smrdite pa sta zivim
Nazad na vrh Ići dole
[BuLLS]Meda
Admin
Admin



Broj poruka : 104
Datum upisa : 11.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimePon Jul 23, 2007 12:59 am

???????????????????????
Nazad na vrh Ići dole
bulletproof
Admin
Admin
bulletproof


Broj poruka : 113
Godina : 33
Localisation : Somewhere
Datum upisa : 11.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimePon Jul 23, 2007 3:34 am

[BuLLS]Meda ::
???????????????????????

Takodje isto pitanje, samo sto sam to postavio u sebi, iskuliro sam lika, ma el znate da njegova baba gleda kada on jebe Very Happy o psychu daje dodatni boost Very Happy licno mi je pricao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://redberet-crew.co.sr
[BuLLS]Meda
Admin
Admin



Broj poruka : 104
Datum upisa : 11.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimePon Jul 23, 2007 4:57 am

lol!
Nazad na vrh Ići dole
bitj
Head Moderator
Head Moderator
bitj


Broj poruka : 94
Godina : 31
Datum upisa : 16.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimeUto Jul 24, 2007 5:37 pm

bulletproof ::
[BuLLS]Meda ::
???????????????????????

Takodje isto pitanje, samo sto sam to postavio u sebi, iskuliro sam lika, ma el znate da njegova baba gleda kada on jebe Very Happy o psychu daje dodatni boost Very Happy licno mi je pricao Very Happy


AHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAAH KOJI NAPAD SMEHA LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bullet looool koji kraaaaaalj ;D

Inache, vishe mrzim Shitere.. jer se proseravaju kako imaju skill a imaju qrac ;p Jer se svi normalni ponekad shtekaju ^^
Nazad na vrh Ići dole
[BuLLS]Meda
Admin
Admin



Broj poruka : 104
Datum upisa : 11.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 1:16 am

ko je spomenuo shitere ????
Nazad na vrh Ići dole
bulletproof
Admin
Admin
bulletproof


Broj poruka : 113
Godina : 33
Localisation : Somewhere
Datum upisa : 11.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 1:49 am

Bitj nemoj da prozivash medu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://redberet-crew.co.sr
bitj
Head Moderator
Head Moderator
bitj


Broj poruka : 94
Godina : 31
Datum upisa : 16.07.2007

Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitimeSre Jul 25, 2007 8:05 pm

Ahahahahahahahahahah ;D ;D ;D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta vam je gore citeri ili stekare Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta vam je gore citeri ili stekare   Sta vam je gore citeri ili stekare Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta vam je gore citeri ili stekare
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BuLLs Counter Strike 1.6 TEAM :: Ostalo :: VS(versus)-
Skoči na: